Treningi sekcji 3-boju siłowego:

poniedziałek  20.00-21.30
wtorek             20.00-21.30

al. 29-Listopada 58 Kraków    ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA TRENINGI NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM !

BARDZO DOBRY START ZAWODNIKÓW UR W AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W 3-BOJU SIŁOWYM.

Bardzo dobre wyniki uzyskali zawodnicy 3-boju siłowego  UR, które rozegrane zostały 29.02.2020r.

Justyna Turek (V r. WR-E) zajęła 1 miejsce w kategorii 72 kg ,zaliczając następujące wyniki: przysiad-130kg, wyciskanie leżąc- 77,5kg, martwy ciąg-165kg. W klasyfikacji generalnej zajęła 2 miejsce.

Łukasz Centowski (III r.WL) zajął 1mejsce w kategorii 93+. Jego wyniki toodpowiednio: 242,5kg ,130kg, 252,5 kg.Wklasyfikacji generalnej zajął miejsce 5.

Gratulijemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

8 grudnia 2014 r. odbyły się międzywydziałowe zawody w dwuboju siłowym. W konkurencjach wyciskania i martwego ciągu wzięło udział 15 zawodników reprezentujących swoje wydziały. Najlepszym wynikiem w dwuboju pochwalić się może student Wydziału Technologii Żywności Damian Adamiak.

15.Michał Mikosz I GL 140 kg 90,762 pkt

W grudniowych międzywydziałowych zawodach w ergometrze wioślarskim najlepszymi zawodnikami okazali się: Marek Ornowski IV IPiE (waga ciężka) oraz Szymon Michalik I IPiE (waga lekka).

9.Włodzimierz Kaszczak II IPiE 3.30.7

W tradycyjnych jesiennych zawodach w 2-boju siłowym, które odbyły się 24. 11. 2015 r., 14 zawodników sprawdzało swe możliwości w konkurencjach wyciskania i martweo ciągu. Najlepszy wynik osiągnął student I roku Zarządzania Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego Grzegorz Luberda. Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów:

MIĘDZYWYDZIAŁOWE ZAWODY W ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM

W dniu 29.11.2023 r. w siłowni męskiej przeprowadzone zostały Międzywydziałowe Zawody w Ergometrze Wioślarskim. Zawodniczki i zawodnicy startowali na dystansie 1000 m w dwóch kategoriach wagowych: lekkiej i open. Co szczególnie cieszy , w zawodach wystartowało aż 31 studentek z różnych wydziałów. Zawodniczki  i zawodnicy  walczyli o dobry wynik w kategorii indywidualnej jak i zespołowej, punktując dla swojego wydziału .

3.       Dzięgiel Filip WBiO

W klasyfikacji wydziałowej najwięcej punktów zdobyli studenci Wydziału Technologii Żywności. Drugie miejsce wywalczyli studenci Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa  a trzecie Wydziału Leśnego

MIĘDZYWYDZIAŁOWE ZAWODY W TRÓJBOJU SIŁOWYM

W dniu 17.01.2024 r., odbyły się Międzywydziałowe Zawody w Trójboju Siłowym. Na zawodach pojawiło się … studentów i … dwie studentki, które zarówno siłą jak i techniką wykonywania bojów mogły zaskoczyć wszystkich obserwatorów zawodów. Zawody przeprowadzone zostały w kategorii indywidualnej jak i zespołowej (wydziałowej).

Najsilniejszym studentem Uniwersytetu Rolniczego okazał się  Hubert Kozdra (WL) osiągając bardzo dobry wynik 507,5 kg i 348,7 pkt.